Chrome
Chrome je rýchly, jednoduchý a bezpečný webový prehliadač.

Zabezpečenie môže byť jednoduché.
Pre každého.

Na prehliadanie webu nemusíte byť bezpečnostným expertom. Chrome je vytvorený s ohľadom na bezpečnosť a jednoduchosť používania, takže ho zvládne úplne každý.

Prehliadajte internet bezpečne bez malvéru a nebezpečných webov.

Ochráni vás pred nebezpečnými webmi

Technológia Bezpečné prehliadanie Google vás chráni pred malvérom, phishingom a útokmi sociálneho inžinierstva, ktoré môžu ukradnúť heslá alebo nakaziť počítače. Ak sa Chromu zdá určitý web podozrivý, pred jeho navštívením vás na to upozorní.

Ďalšie informácie
Chrome sa automaticky aktualizuje.

Vždy najnovšie zabezpečenie

Chrome sa každých šesť týždňov automaticky aktualizuje, aby ste vždy mali najnovšie bezpečnostné funkcie a opravy. Ak zistíme závažnú bezpečnostnú chybu, opravíme ju do 24 hodín. Vy nič aktualizovať nemusíte.

Ďalšie informácie
Ikony vám ukazujú, či je web bezpečný.

Viditeľná ochrana

Chrome vás pomocou jednoduchých ikon a textu informuje, či je aktuálna webová stránka zabezpečená. Krátkym pohľadom na panel s adresou sa tak môžete uistiť, že prehliadate bezpečne.

Ďalšie informácie
Chrome pomáha spravovať a zabezpečovať heslá.

Najľahší spôsob zapamätania hesiel

Jedinečné silné heslá sú ten najlepší spôsob, ako zostať na internete v bezpečí. Správca hesiel Chromu si dokáže zapamätať vaše heslá, aby ste ich už nikdy nemuseli znova ručne vypisovať.

Ďalšie informácie
Režim inkognito zaisťuje súkromné prehliadanie.

Surfujte v súkromí v režime inkognito

Prehliadanie v režime inkognito zabraňuje zaznamenávaniu vašich návštev webov a stiahnutých položiek. Súbory cookie vytvorené v režime inkognito sa po zavretí všetkých okien režimu inkognito okamžite vymažú.

Ďalšie informácie
Získajte Chrome na osobné či firemné použitie.

Bezpečný po všetkých stránkach

Chrome používa viac vrstiev zabezpečenia, ktoré vás chránia pred novými a vznikajúcimi hrozbami. Vďaka rozsiahlym bezpečnostným opatreniam je Chrome dôveryhodný prehliadač pre jednotlivcov aj firmy.

Ďalšie informácie

Pre všetky vaše zariadenia

Získajte rovnaké prostredie Chromu vo všetkých svojich zariadeniach. Píšte menej a šetrite čas. Používajte tie isté záložky a nastavenia prehliadača všade, kde sa nachádzate.