Spravujte svoj záznam na Googli

Prevezmite si to, čo ľudia vidia pri hľadaní vašej firmy. Služba Moja firma na Googli poskytuje nástroje na aktualizáciu firemného profilu, vytváranie webových stránok a interakciu so zákazníkmi z telefónu, tabletu alebo počítača. Zadarmo.

začať

Rozhranie služby Moja firma na Googli zobrazujúce štatistiku aktivity používateľov na paneli aktivity

Majte pod kontrolou to, čo ľudia uvidia, keď vyhľadajú vašu firmu

Potrebujete upraviť hodiny pre sviatky? Alebo pridať nové telefónne číslo? V službe Moja firma na Googli vykonajte niekoľko jednoduchých krokov a váš podnikový profil sa bude aktualizovať v službe Vyhľadávanie a Mapy.

Rozhranie produktu Moja firma na Googli, v ktorom sa zobrazuje panel Podnikový profil, v ktorom môžu vlastníci firiem aktualizovať a upravovať svoje informácie.

Predávajte pomocou obrázkov

Prilákajte nových zákazníkov fotkami svojich produktov alebo obľúbených položiek vo vašom menu. Obrázky ukazujú, čím je vaša firma jedinečná. Môžete ich pridať, koľko len chcete.

Rozhranie produktu Moja firma na Googli, v ktorom sa zobrazujú všetky fotografie zobrazené v rámci profilu firmy na Googli.

Komunikujte a podporte vernosť zákazníkov

Recenzie sú teraz obojsmernou konverzáciou medzi vami a vašimi zákazníkmi. Keď o vás napíšu novú recenziu, dozviete sa o tom medzi prvými a môžete hneď reagovať.

Rozhranie služby Moja firma na Googli zobrazujúce zákaznícke hodnotenia a recenzie

Začíname

Registrácia je bezplatná a trvá len niekoľko minút.
Vytvorte si firemný profil ešte dnes, aby mohol začať pracovať za vás.

Začať