Prehľady stránok pre mobilné zariadenia

Informácie o návštevnosti stránok z mobilných zariadení vám môžu ukázať, či je potrebné implementovať prispôsobivý dizajn alebo či návštevnosť dáva dostatočný dôvod na prevádzku osobitných stránok pre mobilné zariadenia. S narastajúcim využívaním mobilných zariadení a zmenou priorít spotrebiteľov sa analýza a optimalizácia pre mobilné zariadenia stáva podstatnou časťou vašej stratégie a úspechu.

Mobilné zariadenie

Súhrnný prehľad: zistite hneď, akú výkonnosť dosahujú na vašich stránkach mobilné zariadenia

Súhrnný prehľad poskytuje analýzu návštevníkov podľa toho, či návštevy uskutočnili pomocou mobilných zariadení. Rýchlo zistite, aký podiel návštevnosti pochádza z mobilných zariadení, a získajte dôležité metrické údaje súvisiace s týmito návštevníkmi, napríklad mieru odchodov a trvanie návštevy, aby ste vedeli, či skúsenosti pri využívaní mobilných zariadení spĺňajú očakávania používateľov.

Viac informácií.

Tvorba prehľadov o mobilných zariadeniach: zistite, ktoré mobilné platformy fungujú najlepšie

Zistite, ktoré zariadenia návštevníci používajú na vyhľadanie vašich webových stránok, aby ste predstavili svoju značku vo formátoch najlepších pre tieto zariadenia. Služba Google Analytics môže zobraziť, ktoré operačné systémy pre mobilné zariadenia a ktoré konkrétne mobilné zariadenia posielajú návštevníkov na vaše stránky, aplikácie pre mobilné zariadenia alebo stránky sociálnych médií.

Viac informácií

Prehľad Zobrazenie na mape: zistite, odkiaľ pochádza návštevnosť z mobilných zariadení

Zobrazenie štatistiky podľa polohy (karta Zobrazenie na mape) umožňuje pochopiť skutočný pôvod návštevnosti z mobilných zariadení, ako aj predpokladať, kde dôjde k zvýšeniu návštevnosti.

Viac informácií