Zarábajte na tom, čo vás baví

AdSense predstavuje bezplatný a jednoduchý spôsob, ako zarábať umiestňovaním reklám na webe.

ikona videa

Spoznajte našich zákazníkov služby AdSense.

Niekoľko dôvodov, prečo sa pre AdSense rozhodli takmer dva milióny ľudí

Výhody

Správne reklamy pre vaše publikum

Reklamy kontrolujeme, aby sme sa uistili, že majú vysokú kvalitu a sú relevantné pre váš obsah a publikum. Dokonca aj pri ich zobrazení v smartfóne alebo v tabletoch. Aký je výsledok? Môžete na nich zarobiť viac.

Zobraziť všetky výhody

Výhody

Všetko máte pod kontrolou

Blokujte reklamy, ktoré sa vám nepáčia, prispôsobujte, kde sa majú zobraziť, a vyberte, ktoré sa najlepšie hodia na váš web.

Zobraziť všetky výhody

Výhody

Zobrazia sa len najlepšie platené reklamy

Využite najväčšiu sieť online inzerentov, ktorí ponúkajú ceny za váš reklamný priestor, a zarobte na reklamách čo najviac.

Zobraziť, ako to funguje

Príbehy úspešných

Naši vlastníci

BuildEazy

Les Kenny vytvoril web, aby ľuďom predviedol, ako vyrábať rôzne predmety. Vďaka AdSense odišiel z práce a začal sa naplno venovať tesárčine.

wikiHow

Spoločnosť wikiHow používa službu AdSense už od svojho začiatku. Výnosy zo služby AdSense im pomohli zvýšiť počet zamestnancov z 2 na 24.

Navi Series

Tento online adresár pomáha miestnym firmám v Japonsku s propagáciou a zároveň pomáha budovať komunitu. So službou AdSense sa Kendži Šindžo môže sústrediť na obsah, aby firmy naďalej prosperovali.

Zobraziť všetky príbehy úspešných

Zdroje

Vyťažte zo služby AdSense čo najviac

Tu vám zodpovieme dôležité i okrajové otázky

Získajte pomoc i užitočné tipy, ako zarobiť na online obsahu. K dispozícii máte centrum pomoci, videá s lekciami a sociálne siete, kde môžete diskutovať o službe AdSense.

Preskúmať zdroje AdSense

Ako je uvedené v zmluvných podmienkach AdSense, musíte byť vo veku, ktorý vás oprávňuje zapojiť sa do programu AdSense.

Ak ste nedosiahli tento vek, žiadosť o účasť v programe môže vo vašom mene podať váš rodič alebo opatrovník.

V účte Google chýba váš dátum narodenia. Ak chcete pokračovať, aktualizujte svoje údaje tu a skúste to znova.

Vytvorilo sa pripojenie medzi vašou aktuálnou adresou IP a krajinou, na ktorú vláda USA uvalila sankcie (ďalšie informácie.

Momentálne vám nemôžeme udeliť prístup k službe AdSense.

Zdá sa, že tento účet Google nie je priradený k žiadnemu účtu AdSense. To nevadí. Môžete do účtu Google, ktorý je priradený k službe AdSense, alebo sa registrovať v službe AdSense.

Váš účet AdSense s týmito prihlasovacími údajmi je momentálne deaktivovaný pre neplatné kliknutia.

Odporúčame vám, aby ste skontrolovali svoju e-mailovú schránku (vrátane priečinka Spam), či sa v nej nenachádzajú správy o stave vášho účtu, ktoré sme vám mohli poslať. Ďalšie informácie nájdete v častých otázkach o deaktivovanom účte.

Váš účet AdSense s týmito prihlasovacími údajmi je momentálne deaktivovaný pre porušenie našich pravidiel programu.

Odporúčame vám, aby ste skontrolovali svoju e-mailovú schránku (vrátane priečinka Spam), či sa v nej nenachádzajú správy o stave vášho účtu, ktoré sme vám mohli poslať. Ďalšie informácie nájdete v častých otázkach o deaktivovanom účte.

Ďakujeme, že ste prejavili záujem o službu Google AdSense. Po posúdení vašej žiadosti vás, žiaľ, v súčasnosti nemôžeme prijať do programu Google AdSense.

Účet AdSense s týmito prihlasovacími údajmi neexistuje, pretože vaša žiadosť sa momentálne posudzuje. Vašu žiadosť posúdime a do jedného týždňa od jej prijatia sa s vami skontaktujeme prostredníctvom e-mailu. Keď vás schválime, budete sa môcť prihlásiť do svojho účtu a začať ho používať.