Moderný prehliadač na prácu.

Prehliadač Google Chrome spúšťa vaše obchodné aplikácie a webové stránky s rýchlosťou blesku a zároveň poskytuje bezpečnosť na webe.

Stiahnuť Chrome

Pre Windows 10/8.1/8/7 64-bit

(Stiahnuť Chrome Pre Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

Pre Windows 10/8.1/8/7 32-bit

(Stiahnuť Chrome Pre Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

Pre Windows 10/8.1/8/7. Nie je k dispozícii pre systém Windows RT.

Pre Mac OS X 10.9 alebo novší

Tento počítač už nebude dostávať aktualizácie prehliadača Google Chrome, pretože systém Mac OS X verzií 10.6, 10.7 a 10.8 už nie je podporovaný.

Tento počítač už nebude dostávať aktualizácie prehliadača Google Chrome, pretože systémy Windows XP a Windows Vista už nie sú podporované.

Pre Linux (Debian/Ubuntu/Fedora/openSUSE)

Chrome si nemusíte sťahovať, pretože používate Chromebook. Prajeme príjemný zážitok!

Bezpečnosť

Prehliadač Chrome poskytuje zvýšenú bezpečnosť vďaka vstavanej ochrane pred škodlivým softvérom a neoprávneným získavaním údajov, automatickým aktualizáciám zahŕňajúcim najnovšie opravy zabezpečenia a ďalším funkciám.

Rýchlosť

Prehliadač Chrome je navrhnutý tak, aby bol rýchly vo všetkých smeroch, od spustenia na pracovnej ploche po načítanie webových stránok a spúšťanie zložitých obchodných aplikácií na webe.

Produktivita

Po prihlásení do prehliadača Chrome môžete zobraziť svoje záložky, otvorené karty alebo históriu na ľubovoľnom zariadení. Prehliadač Chrome funguje v systémoch Windows, Mac, Linux, Android a iOS.

Kompatibilita

Chrome je vždy aktuálny, a preto umožňuje spúšťať najnovšie cloudové aplikácie. Ak potrebujete starší prehliadač na prácu so staršími aplikáciami, povedzte svojmu tímu IT o prehliadači Chrome for Work.