Moderný prehliadač na prácu.

Nasadenie a správa prehliadača Chrome for Work vo vašej organizácii.

Stiahnuť inštalátor MSI prehliadača Chrome

Balíček MSI prehliadača Chrome pre Windows 10/8.1/8/7 64-bit.Nie je k dispozícii pre systém Windows RT.

(Balíček MSI prehliadača Chrome pre Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

Stiahnuť inštalátor MSI prehliadača Chrome

Balíček MSI prehliadača Chrome pre Windows 10/8.1/8/7 32-bit.Nie je k dispozícii pre systém Windows RT.

(Balíček MSI prehliadača Chrome pre Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

Chrome si nemusíte sťahovať, pretože používate Chromebook. Prajeme príjemný zážitok!

Kaplan

Pred niekoľkými rokmi bol prehliadač iba nástrojom, pomocou ktorého zamestnanci pristupovali k obsahu na webe. Teraz ide o absolútnu životnú nutnosť pre každú firmu. Ďalší vývoj našej spoločnosti sa bude uberať smerom ku cloudovým technológiám a prechod na prehliadač Chrome je iba ďalším krokom týmto smerom.

– Patrick Della Peruta, riaditeľ pre počítačové technológie

Sanmina-SCI

Spoločnosť Sanmina-SCI, popredný svetový výrobca elektroniky, považuje jednoduchosť za základ efektivity firmy. Prehliadač Chrome používame kvôli jeho schopnosti premeniť zložité webové technológie na výkonné, intuitívne a ľahko ovládateľné prehliadanie.

Elliot Tally, hlavný riaditeľ pre podnikové aplikácie

News International

Po nasadení prehliadača Chrome sa zamestnanci vyjadrili, že Chrome je v porovnaní s naším predchádzajúcim prehliadačom oveľa rýchlejší. Ak sa pokúsite otvoriť 15 kariet v prehliadači Internet Explorer, začne sa spomaľovať, až kým sa nezastaví. S prehliadačom Chrome to nie je (pri rovnakom hardvéri) žiadny problém.

Gareth Wright, riaditeľ podnikových operácií

Ďalšie informácie

Ministerstvo zahraničných vecí USA

Chrome ponúkame ako jeden z možných prehliadačov, pretože nám to umožňuje naplno využiť jeho rýchlosť – od pohotového spustenia po rýchle načítavanie webových stránok. Navyše poskytuje možnosť prístupu k celému radu moderných webových stránok, čím prispieva k zvýšeniu produktivity našich zamestnancov.

Chris Bronk, vedúci poradca oddelenia Office of eDiplomacy úradu IRM

Ďalšie informácie

Pearson

Spoločnosť Pearson privítala cloud, pretože ponúka našim pracovníkom možnosť voľby a slobodu v rozhodovaní o tom, ako a kde pracovať. Služba Google Apps for Work je vďaka skvelej výkonnosti a flexibilite prehliadača Chrome v centre novej globálnej kultúry spolupráce, otvorenosti a inovácie.

Nik Clarke, viceprezident oddelenia End User Computing

Appirio

Spoločnosť Appirio si Google Chrome for Work naozaj obľúbila. Naša spoločnosť používa cloud, a preto potrebujeme prehliadač, ktorý je bezpečný, nekomplikovaný a dá sa jednoducho nasadiť. Spoločnosť Appirio zaviedla Chrome pre všetkých zamestnancov a našim zákazníkom odporúčame Chrome for Work tiež.

Glenn Weinstein, hlavný riaditeľ technológií

Vision7 International

Čím menej žiadostí zamestnancov o podporu dostaneme, tým lepšie. A s problémami, ktoré by sa týkali prehliadača Chrome, sa nám nikto neozýva.

François van Doesburg, viceprezident oddelenia IS a IT

Ďalšie informácie

Univerzita Boise State

Vďaka prehliadaču Chrome sa nemusím báť, že jednotliví používatelia kliknú na nejakú výzvu a budú súhlasiť s aktualizáciou, ktorá by mohla v prípade nesprávnej implementácie ohroziť zabezpečenie. Aktualizácie v prehliadači Google Chrome for Work sa postarajú o všetko.

Peter Jurhs, technický správca

Ďalšie informácie

Sixt AG

V spoločnosti Sixt veríme v budúcnosť webu a webových technológií. Chrome for Work používame preto, aby sme zamestnancom poskytli bezpečný prístup na web a k väčšine našich interných aplikácií. Nasadenie a konfigurácia služby Chrome for Work sú skutočne veľmi jednoduché.

Erich Sixt, hlavný výkonný riaditeľ

SNL Financial

Chrome for Work umožní službe Google Apps vyniknúť. Gmail je viditeľne rýchlejší, čo zamestnancom spoločnosti SNL Financial umožňuje sústrediť sa na svoju prácu.

Galen Warren, hlavný riaditeľ technológií

Nemocnica Middlesex

Inovácia na prehliadač Chrome prebehla úplne bez problémov – pre riaditeľa oddelenia IT je to výborná správa.

Lud Johnson, riaditeľ oddelenia IT

Ďalšie informácie

Kontrola viac ako 100 pravidiel

Chrome for Work ponúka viac ako 100 pravidiel vhodných pre požiadavky vašej organizácie. Môžete si vybrať medzi automatickými aktualizáciami poskytujúcimi najnovšie opravy zabezpečenia alebo manuálnymi aktualizáciami, ktoré poskytujú viac možností kontroly. Môžete nakonfigurovať, ktoré aplikácie a rozšírenia zamestnanci dostanú a spravovať rôzne doplnky. Môžete dokonca nasadiť súkromný internetový obchod s vlastnými a odporúčanými aplikáciami, spravovať kompatibilitu starších aplikácií a podobne. Ďalšie informácie získate v centre pomoci Chrome for Work.

Pokročilé funkcie a podpora

Zamestnanci dnes na prácu používajú niekoľko rôznych zariadení. Správa založená na technológii cloud umožňuje prispôsobiť na webe pravidlá a predvoľby pre zamestnancov, ktorí pracujú s firemným stolným alebo osobným prenosným počítačom. Správa založená na technológii cloud pre operačné systémy stolných počítačov a podpora prehliadača Chrome je k dispozícii pre zákazníkov služby Google Apps. Ak nie ste zákazníkom služby Apps a chcete sa dozvedieť viac, kliknite na možnosť Registrácia.

Bezpečnosť

Google Chrome for Work používa technológie zabezpečenia, ako sú Bezpečné prehliadanie, karanténa a automatické aktualizácie, čím pomáha chrániť vašu organizáciu pred škodlivými webovými stránkami, vírusmi, malvérom a phishingovými útokmi. Skriptovanie medzi stránkami vám poskytuje ochranu pred stránkami, ktoré sa pokúšajú o ukradnutie údajov spoločnosti a zamestnancov.

Stabilita

Architektúra umožňujúca spustenie viacerých procesov znamená, že zlyhanie jednej karty nespôsobí zlyhanie celého prehliadača. Každej aktualizácii prehliadača Chrome predchádzajú tisícky nepretržitých automatizovaných testov a zhromažďovanie údajov z našich verzií pre vývojárov a verzií beta, ktorých cieľom je zlepšiť stabilitu prehliadača.

Kompatibilita

Prehliadač Chrome je vždy aktuálny s najnovšími modernými webovými štandardmi a umožní vám spustenie najnovších cloudových aplikácií. Ak vaša organizácia potrebuje starší prehliadač na spustenie starších aplikácií, skúste podporu starších prehliadačov, ktorá pomáha oddeleniu IT nasadiť prehliadač Chrome a zároveň podporuje staršie prehliadače.

Rýchlosť

Prehliadač Chrome je navrhnutý tak, aby bol rýchly vo všetkých smeroch, od spustenia na pracovnej ploche po načítanie webových stránok a spúštanie zložitých obchodných aplikácií na webe. Každá nová verzia prináša vyššie hodnotenie Octane score, ktoré je meradlom rýchlosti jazyka JavaScript.

Produktivita

Používatelia sa môžu do prehliadača Chrome prihlásiť a následne pristupovať k svojim aplikáciám, záložkám, rozšíreniam a iným webovým nastaveniam. Zamestnanci vďaka tomu môžu po odchode z kancelárie jednoducho pokračovať v práci na svojich osobných zariadeniach.

Vývoj

Mnoho spoločností sa venuje budovaniu vlastných interných aplikácií. Chrome je k dispozícii pre systémy Windows, Mac OS X, Linux, Chrome OS, Android a iOS, čím umožňuje vývojárom budovať, testovať a udržiavať jednu webovú aplikáciu na všetkých týchto platformách.