GoogleAnalytics

Rozvíjajte svoje analytické zručnosti

Služba Google Analytics poskytuje mnoho zdrojov na vzdelávanie. Či už ste analytickým nováčikom alebo skúseným používateľom, nájdete videá a články, ktoré vám pomôžu získať čo najviac zo služby Google Analytics.

Začíname

Náš kontrolný zoznam nastavenia a príručka Začíname obsahujú najčastejšie otázky zákazníkov pri nastavovaní účtov a začiatkoch s analýzou údajov. Centrum pomoci obsahuje články o všetkých funkciách a aspektoch služby Google Analytics vrátane implementácie, osvedčených postupov analýzy a riešenia problémov. Tieto nástroje umožňujú rýchlo získať prehľad a môžu pomôcť pri obchodnom rozhodovaní.

Príbehy o úspechu

Premýšľate, ako vám môže služba Analytics pomôcť so stránkami? K dispozícii je celá škála príbehov o úspechu zákazníkov, ktorými sa môžete inšpirovať a ktoré vám ukážu, ako sa to dá robiť. Viac informácií

Semináre a videá

Certifikovaní partneri Google Analytics poskytujú pravidelne plánované školenia o službe Google Analytics. Vyberte si z úvodných školení (101), školení pre stredne pokročilých (201) a pokročilých (301) používateľov. Pozrite sa na školenia ponúkané vo vašej oblasti.

Videá na oficiálnom kanáli Google Analytics v službe YouTube obsahujú témy od úvodných po témy pre pokročilých. Potešilo by nás, keby ste hodnotili sledované videá a povedali nám, čo by ste si ešte chceli pozrieť.