GoogleAnalytics

Prehľady sociálnej aktivity

Revolúcia spôsobená sociálnymi médiami je už tu a rýchlo sa rozvíja. Meriate tento rozvoj? Prehľady sociálnej aktivity pomáhajú merať vplyv sociálnych médií na vaše podnikateľské ciele a konverzie. Integrované webové údaje a údaje o sociálnych aktivitách poskytujú celkový pohľad na váš obsah a komunitu.

Sociálne siete

Merajte vplyv sociálnych médií na metriky, ktoré vás zaujímajú

Prehľad Konverzie umožňuje kvantifikovať hodnotu sociálnych sietí. Ukazuje mieru konverzií a peňažnú hodnotu konverzií, ktoré sú výsledkom sprostredkovaní z jednotlivých sociálnych sietí. Prepájajú vplyv sociálnych sietí s metrikami, ktoré vás zaujímajú, nastavením relevantných cieľov vášho podnikania.

Viac informácií

Zistite, ktoré zdroje sociálnej aktivity zodpovedajú angažovaným návštevníkom

Je dôležité porozumieť, ktoré komunity sú zaujímavé pre vašu značku. Prehľad Zdroje sociálnych aktivít zobrazuje počiatočné cesty, ktorými sa návštevníci zo sociálnych sietí pohybovali na vašich stránkach. Prehľad zobrazuje aj metriky budovania vzťahu a konverzie pre jednotlivé sociálne siete.

Viac informácií

Objavte, ktorí návštevníci používajú zdieľanie a kde zdieľajú

Služby Google +1 a ďalšie funkcie zdieľania v sociálnych sieťach poskytujú návštevníkom jednoduchý mechanizmus na rozšírenie vášho obsahu prostredníctvom zdieľania s priateľmi. Prehľad Doplnky pre sociálne siete ukazuje, ktoré články na vašich stránkach sa zdieľajú najčastejšie a na ktoré tlačidlá sociálnych sietí klikajú používatelia s cieľom zdieľania (napríklad tlačidlá Google +1 alebo Páči sa mi to v sieti Facebook). Nástroj Stream aktivít okrem toho poskytuje informácie o spôsobe interakcie návštevníkov s vaším obsahom na webových stránkach, ktoré sú voči vašim stránkam externé.

Viac informácií