Služba Analytics pre mobilné zariadenia

Pochopenie stránok, aplikácií a reklám pre mobilné zariadenia, ako aj toho, ako podporujú vaše podnikanie, je každým dňom dôležitejšie. Služba Google Analytics umožňuje sledovať stránky a aplikácie pre mobilné zariadenia, ako aj návštevy z mobilných zariadení s prístupom na web vrátane telefónov vyššej kategórie, bežných telefónov a tabletov. Pomáhame marketingovým pracovníkom dosahovať úspech v rámci všetkých obrazoviek a zariadení tak, že im poskytujeme informácie, ktoré im umožňujú zobrazovať zákazníkom relevantný obsah. Vďaka tomu môžu zákazníkov osloviť v tom pravom momente. Pripravte sa na vytvorenie zacielených a účinných marketingových kampaní, ktoré oslovia vašich návštevníkov, nech už sú kdekoľvek.

Mobilné zariadenie

Analýza aplikácií pre mobilné zariadenia sleduje celkovú hodnotu vašej aplikácie

Svet mobilných zariadení mení spôsob, akým ľudia komunikujú, pracujú a zabávajú sa, pričom osvojovanie a inovácia týchto zariadení do veľkej miery závisí od aplikácií pre mobilné zariadenia. Analýza aplikácií pre mobilné zariadenia umožňuje komplexné sledovanie celej cesty zákazníka v súvislosti s aplikáciami – od ich objavenia cez prevzatie až po interakcie. Prehľady sú prispôsobené pre vývojárov a marketingových pracovníkov zameraných na aplikácie pre mobilné zariadenia, a preto vyjadrujú to, na čom im záleží.

Viac informácií

Vytvorenie ideálnej používateľskej skúsenosti v rámci všetkých obrazoviek a zariadení

Zobrazenie štatistiky podľa polohy (karta Zobrazenie na mape) umožňuje pochopiť aktuálny pôvod návštevnosti z mobilných zariadení a predpokladať, kde dôjde k zvýšeniu návštevnosti. Zistite, ktoré zariadenia návštevníci používajú na vyhľadanie vašich webových stránok, aby ste mohli svoju značku prezentovať vo formátoch, ktoré sú najvhodnejšie pre tieto zariadenia. Služba Google Analytics môže zobraziť informácie o tom, ktoré operačné systémy pre mobilné zariadenia a ktoré konkrétne mobilné zariadenia posielajú návštevníkov na vaše stránky, do vašej aplikácie pre mobilné zariadenia alebo na stránky sociálnych médií.

Viac informácií

Sledovanie reklám pre mobilné zariadenia: pochopte, ako mobilné zariadenia prinášajú hodnotu vášmu podnikaniu

Reklamy pre mobilné zariadenia Google sa zobrazujú v rámci mobilných zariadení vo výsledkoch vyhľadávania Google, na webových stránkach v Reklamnej sieti a v aplikáciách. Prezentujte pomocou nich svoju firmu ľuďom, ktorí kedykoľvek počas dňa používajú svoje telefóny a tablety. Stanovte ciele, definície konverzií v mobilných zariadeniach a začnite pomocou služby Google Analytics sledovať svoju úspešnosť ešte dnes.

Viac informácií