GoogleAnalytics

Prehľady Obsah v službe Analytics

Vyhľadajte najdôležitejší obsah a skryté šperky na svojich stránkach pomocou prehľadov Obsah v službe Google Analytics. Zistíte, ako často používatelia navštevujú jednotlivé stránky, ako dlho na nich zostávajú a ako často sa uskutoční konverzia. Všetky prehľady sa nachádzajú v sekcii obsahu.

Site Search: pomôžte návštevníkom rýchlejšie sa dostať na cieľové stránky

Keď návštevníci nemôžu nájsť, čo hľadajú, vyhľadávajú. Pomocou prehľadu Site Search v službe Google Analytics môžete zistiť, čo vaši návštevníci v skutočnosti hľadajú. Nájdite zmeškané možnosti pre produkty a skráťte čas do konverzie.

Viac informácií

Analýza na stránke: pozrite sa, ako sa návštevníci pohybujú na stránkach.

Pri prezeraní prehľadov služby Google Analytics je niekedy zložité vizualizovať, ako návštevníci navigujú po príslušných webových stránkach. Na vizuálnu analýzu pohybu návštevníkov na webových stránkach použite prehľad Analýza na stránke.

Viac informácií

Analýza rýchlosti stránky: odhaľte problémy skôr ako návštevníci

Všetci vieme, aké znechucujúce môžu byť pomalé webové stránky. Môžu dokonca škodiť vašej inzercii a hodnoteniu vyhľadávania. Pozrite si, ako dlho trvá načítanie vašim stránkam pomocou prehľadu Rýchlosť stránky v službe Google Analytics. Vyhľadajte a opravte pomalé stránky a urobte radosť návštevníkom.

Viac informácií

Sledovanie udalostí

Sledovanie udalostí: zistite, čo robia návštevníci na vašich stránkach.

Je naozaj užitočné pochopiť, ako návštevníci interagujú s vašimi stránkami. Zistite, ako často interagujú s prvkami Flash a AJAX, prípadne klikajú na odkazy a preberajú brožúry o produkte. Môžete dokonca nastaviť sledovanie udalostí a získať podrobnejší pohľad na správanie návštevníkov.

Viac informácií

AdSense

Zvýšte efektívnosť programu AdSense

Program AdSense umožňuje bloggerom a vlastníkom obsahu zarobiť peniaze za reklamy. Služba Google Analytics môže priamo importovať údaje programu AdSense a pomôcť vám zobraziť reklamy na najlepšom mieste na vašich stránkach.

Viac informácií