GoogleAnalytics

Získajte najdôležitejšie prehľady

Služba Google Analytics umožňuje nielen merať predaj a konverzie, poskytuje tiež aktuálne prehľady o využívaní vašich stránok, rôznych prístupových cestách používateľov na stránky a možnostiach, ako si ich udržať, aby prišli znovu.

Nástroje na analýzu

Služba Google Analytics je vybudovaná na výkonnej platforme vytvárania prehľadov, ktorá sa jednoducho používa, takže na výber požadovaných údajov a prispôsobenie prehľadov stačí len niekoľko kliknutí.

Viac informácií

Prehľady Obsah v službe Analytics

Prehľady Obsah pomáhajú zistiť, ktoré časti webových stránok majú dobrú výkonnosť a ktoré stránky sú najobľúbenejšie, aby ste svojim zákazníkom mohli poskytnúť lepšiu skúsenosť.

Viac informácií

Služba Analytics pre sociálnu aktivitu

Web je sociálnym priestorom a služba Google Analytics meria úspešnosť vašich programov pre sociálne médiá. Môžete analyzovať, ako návštevníci využívajú zdieľané funkcie na vašich stránkach (ako je tlačidlo Google +1) a ako interagujú s vašim obsahom na sociálnych platformách.

Viac informácií

Služba Analytics pre mobilné zariadenia

Služba Google Analytics pomáha merať vplyv mobilných zariadení na vašu firmu. Ak vytvárate aplikácie pre mobilné zariadenia, služba Google Analytics ponúka aj súpravy na vývoj softvéru pre operačné systémy iOS a Android, ktoré umožňujú merať, ako sa využívajú vaše aplikácie.

Viac informácií

Služba Analytics pre konverzie

Zistite pomocou škály analytických funkcií služby Google Analytics, koľko zákazníkov dokážete prilákať, aký je predaj a koľko používateľov interaguje s vašimi stránkami.

Viac informácií

Analýza inzercie

Zistite, ako dobre fungujú vaše reklamy pre sociálne médiá, reklamy pre mobilné zariadenia, reklamy vo vyhľadávacej sieti a grafické reklamy a pomocou týchto informácií vyťažte z reklamy maximum. Prepojte aktivity na svojich webových stránkach s marketingovými kampaňami a získajte kompletný obraz a efektívnejšiu inzerciu.

Viac informácií

Galéria aplikácií služby Google Analytics

Rozšírte službu Google Analytics novými, vzrušujúcimi spôsobmi. Využívajte celú škálu aplikácií v Galérii aplikácii služby Google Analytics, ktoré vám pomôžu zhromažďovať relevantnejšie informácie, automaticky vytvárať prehľady a organizovať údaje v celej firme. Viac informácií