Spoznajte ľudí, ktorí robia to, čo ich baví

Inšpirujte sa ľuďmi, ktorí vďaka AdSense financujú svoje záľuby.

BuildEazy

Les Kenny vytvoril web, aby ľuďom predviedol, ako vyrábať rôzne predmety. Vďaka AdSense odišiel z práce a začal sa naplno venovať tesárčine.

Educación Inicial

Učiteľka v materskej škole vytvorila web na zhromažďovanie školských projektov a prekvapivo sa spojila s viac ako piatimi miliónmi učiteľov a rodičov. Pomocou AdSense naďalej inšpiruje deti na celom svete.

Japan Times

Najstaršie anglické noviny v Japonsku vychádzajú každý deň už viac ako sto rokov. Vďaka výnosom zo služby AdSense naďalej ponúkajú čitateľom aj papierové vydanie.

Navi Series

Tento online adresár pomáha miestnym firmám v Japonsku s propagáciou a zároveň pomáha budovať komunitu. So službou AdSense sa Kendži Šindžo môže sústrediť na obsah, aby firmy naďalej prosperovali.

Papilles et Pupilles

Francúzska blogerka, ktorá píše o jedle, vymenila prácu vo finančníctve za svoju vášeň: vymýšľanie receptov. AdSense jej umôžňuje sústrediť sa na obsah webu a stretávať sa s inými milovníkmi jedál.

wikiHow

Spoločnosť wikiHow používa službu AdSense už od svojho začiatku. Výnosy zo služby AdSense im pomohli zvýšiť počet zamestnancov z 2 na 24.