"As of 06/27/2016 we have launched the new Premier Google Partner badge (under the Google Partners program). All partners listed on this website can now be found on Google Partner Search".

Nájdite si Hlavného partnera MSP, ktorý vám pomôže rozšíriť podnikanie

GoUP

Rozumieme, že potrebujete zákazníkov, nielen návštevníkov. A rozumieme, že pre Vás musíme urobiť maximum, aby ste boli spokojní. Stovky malých a desiatky veľkých klientov nás naučili pristupovať ku každému z Vás ľudsky. Sme veľká agentúra s rodinným prístupom. Dokážeme uspokojiť nároky umeleckého kováča, veľkého e-shopu aj developera.
Pracujeme tak, aby sme vytvorili pevné základy dlhodobej spolupráce. Vieme, že obojstranná spokojnosť je základom úspechu. Pritom nadobúdame skúsenosti v stovkách súčasne bežiacich kampaní zo všetkých odvetví - ovládame internetovú reklamu nielen teoreticky, ale aj masívnou praxou.
Špecializujeme sa na výkon kampaní a sme tu pre vás už od roku 2008.
Neváhajte nás kontaktovať.

Kontakt:

GoUP Online Agency
Kominárska 5
831 04 Bratislava
Tel.: +421 2 52 92 78 58
E-mail: ahoj@goup.sk

Navštíviť webové stránky

Mediatel

Spoločnosť Mediatel poskytuje malým a stredným podnikateľom marketingové riešenia na mieru. Mediatel je vlastníkom najväčšieho internetového a tlačeného katalógu ZlateStranky.sk s viac ako 280 tis informáciami o relevantných firmách na Slovensku. Sme súčasťou poprednej digitálnej a mediálnej skupiny FCR Media, pôsobiacej v 12 krajinách.
Pre našich zákazníkov pripravíme optimálne riešenie efektívnej prezentácie podľa individuálnych požiadaviek. Poskytujeme osobný prístup a každý klient je pre nás jedinečný. Starostlivosť v marketingových službách poskytujeme pre viac ako 15 500 klientom z toho väčšej polovici klientom zabezpečujeme marketing dlhšie ako štyri roky.
Naše služby využívajú klienti, ktorí očakávajú:
- odborné poradenstvo vo svete reklamy a marketingu
- pravidelný servis, informácie o výkonnosti produktov
- zviditeľnenie spoločnosti, produktu , služby, akcie
- nájdenie nových zákazníkov
- individuálne a kreatívne riešenia
- individuálny prístup
- istotu overenej značky pôsobiacej na trhu viac ako 20 rokov

Kontakt:

Mediatel spol. s r.o.
Miletičova 21
821 08 Bratislava
Tel.: +421 2 501 02 888
E-mail: info@mediatel.sk

Navštíviť webové stránky