Chráňte sa pred pochybnými jednotlivcami

Nemusíte byť odborník s technickým vzdelaním, aby ste zaistili bezpečnosť svojich informácií. Prečítajte si postupy, pomocou ktorých môžete zaistiť svoju bezpečnosť online (ako je napríklad výber silných hesiel a inštalovanie antivírusového softvéru), a tiež informácie o spôsoboch, ktoré používame na zabezpečenie vašich informácií a zariadení.

 • Vyhnite sa podvodom

  Väčšina ľudí, ktorých stretnete online, sú skvelí, ale nájde sa tam aj niekoľko pochybných jednotlivcov. Postupujte podľa nasledujúcich troch jednoduchých tipov, vďaka ktorým sa vyhnete podvodníkom a zaistíte svoju bezpečnosť na webe.

  Viac informácií

 • Ako vám pomáhame chrániť sa pred podvodmi

  Tak ako v skutočnom svete, aj na internete sa nachádzajú rôzni podvodníci. Prečítajte si viac informácií o tom, ako vás spoločnosť Google pomáha chrániť pred podvodmi.

  Viac informácií

 • Zabráňte krádeži identity

  Dvere do svojho bytu by ste nenechali odomknuté, tak prečo nezabezpečiť aj svoju online identitu? Ak sa vyhnete niekoľkým bežným trikom, ktoré útočníci používajú, môžete sa ochrániť pred podvodom a krádežou identity online.

  Viac informácií

 • Ako vám pomáhame zabrániť krádeži identity

  Prečítajte si viac informácií o tom, ako spoločnosť Google bojuje proti krádežiam identity.

  Viac informácií

 • Ochrana zariadenia pred škodlivým softvérom

  Prečítajte si o bežných príznakoch napadnutia zariadenia škodlivým softvérom (softvér, ktorého cieľom je poškodiť vaše zariadenie alebo sieť) a o tom, ako sa môžete chrániť.

  Viac informácií

 • Ako vám pomáhame ochrániť váš počítač a zariadenia pred škodlivým softvérom

  Prečítajte si, ako spoločnosť Google pomáha chrániť váš počítač a zariadenie pred škodlivým softvérom.

  Viac informácií